36-годишните модели на Victoria’s Secret, Адријана Лима и Алесандра Амбросио, изгледаат прекрасно во новата кампања на брендот.

Тие позираа во провокативна фотосесија за новата колекција Obsessed, со секси долна облека.

Згодните ангели рекламираат градници со длабоко деколте, танга гаќички, проѕирно боди, корсети и други секси детали.

СПОДЕЛИ