Блејк Лајвли ја започна промотивната турнеја за нејзиниот најнов филм „All I See Is You“. 30-годишната актерка присуствуваше на прикажување на филмот и пресконференција во Вест Холивуд.

Шармантната ѕвезда блесна во бела креација од модната куќа Ралф и Русо.

Својот стајлинг, славната сопруга на Рајан Рејнолдс го надополни со блескави обувки од Кристијан Лобутин.

Блејк ЛајвлиБлејк ЛајвлиБлејк ЛајвлиБлејк Лајвли

СПОДЕЛИ