Војвотката Кетрин присуствуваше на првиот свечен настан откако беше откриено дека таа е повторно во блажена состојба.

35-годишната претставничка на британското кралско семејство зачекори покрај принцот Вилијам на настан во Бакингемската палата, организиран во чест на Светскиот ден на менталното здравје.

Шармантната трудница избра син фустан со чипка од брендот Temperley London.

Војвотката Кетрин и принцот ВилијамВојвотката КетринВојвотката Кетрин и принцот ВилијамВојвотката Кетрин и принцовите

СПОДЕЛИ