Славната пејачка Јенифер Лопез и на 47 години неуморно влегува во нови улоги и има сè повеќе и повеќе работни ангажмани.

Покрај концертите во Лас Вегас, атрактивната ѕвезда активно работи и на шоуто за танцување „World of Dance“, каде е член на жирито и има улога на главен продуцент.

На промотивните фотографии од шоуто, Џеј Ло заведува во пет различни стајлинзи.

СПОДЕЛИ