Славниот хливудски актер и миленик на многу жени во светот, Џорџ Клуни во интервју за The Sunday Times најави дека можеби се ближи крајот на неговата актерска кариера.

Тој сега е посветен татко на близнаците Ела и Александар и веројатно сака целосно да се фокусира на семејството заедно со сопругата Амал.

Image result for george clooney

СПОДЕЛИ