Наскоро познатиот пар Ким Кардашијан и Канје Вест ќе го добијат своето трето дете, кое го носи сурогат мајка.  По тој повод Ким организираше baby shower забава во нивниот дом.

Главна тема на забавата беше розевата боја и розовите цветови.

Baby Shower # 3 🎊🍼 #kimkardashian

A post shared by Kim Kardashian Snapchats 🍑 (@kimksnapchats) on

Baby Shower # 3 Deco 🎀🦋 #kimkardashian

A post shared by Kim Kardashian Snapchats 🍑 (@kimksnapchats) on

СПОДЕЛИ