Актерката Меган Фокс се најде на корицата на ноемвриското издание на луксузното списание Prestige Hong Kong.

31-годишната актерка позираше во дизајнерски креации од модни куќи како Фенди, Долче и Габана, Балман и Ботега Венета.

Меган ФоксМеган ФоксМеган ФоксМеган ФоксМеган ФоксМеган Фокс

СПОДЕЛИ