Првата дама на САД докажа дека женственоста може да се покаже и во костум.

Иако сме навикнати да ја гледаме Меланија Трамп во типичен дамски стајлинг, за средбата со премиерот на Канада, Џастин Трудо и неговата сопруга Софи Трудо, таа одбра елегантен сив костум со бела кошула.

melanija-tramp-elegantna-vo-siv-kostum-i-vratovrska-04.jpg

СПОДЕЛИ