Поранешниот ангел на Victoria’s ecret, Миранда Кер е бремена. 34-годишниот модел го очекува своето прво дете со Еван Спигел.

Убавата Австралијка и основачот на Snapchat стапија во брак во мај годинава, по двегодишна врска.

Миранда и Еван

СПОДЕЛИ