Музичката ѕвезда Џенифер Лопез го објави својот најнов спот за песата „Amor Amor Amor“.

„Amor Amor Amor“, која е снимена во соработка со раперот Wisin, ќе биде дел од најновиот албум на Лопез на шпански јазик.

СПОДЕЛИ