Славната тенисерка Серена Вилијамс пред два месеци стана мајка.

По ратко отсуство од јавноста таа присуствуваше на манифестацијата „Жена на годината“ на Glamour. На црвениот тепих таа позираше во црно кратко фустанче со златни декорации од Версаче.

Серена ВилијамсСерена ВилијамсСерена Вилијамс

СПОДЕЛИ