Славниот пеач The Weeknd кој неодамна раскина со Селана Гомез беше уловен како излегува од станот на Бела Хадид во Њујорк во раните утрински часови.

Дали ова значи дека славниот пар е повторно заедно или тие се само добри пријатели? Останува да видиме.

the-weeknd-uloven-kako-izleguva-od-stanot-na-bella-hadid-02.jpgthe-weeknd-uloven-kako-izleguva-od-stanot-na-bella-hadid-03.jpg

СПОДЕЛИ